O nás

..garáž shop..


Vitajte kolegovia modelári. Firma RC Hobby bola založená v auguste 2023. Naša firma so sídlom v Košiciach sa zaoberá predajom a servisom RC modelov. 
 Myšlienka založenia e-shopu vznikla na základe chybajúceho portfólia pre FPV drony. V našom e-shope nájdete klasické produkty pre modelárov od firmy Pelikán Daniel/Kavan a hlavne príslušenstvo pre FPV drony.
 Ako člen modelárskeho klubu MK Košice1, máme nielen dlhoročné skúsenosti z prostredia závodov RC autíčok, ale tiež silnú komunitu modelárov, s ktorou sme úzko prepojení. Tým pádom vám vieme poskytnúť nielen kvalitné poradenstvo a servis, ale aj prístup k jedinečným zážitkom a podujatiam, kde sa môžete stretávať s rovnako nadšenými modelármi.
 Tešíme sa na spoluprácu a vždy sa budeme snažiť vytvárať príjemné obchodné prostredie, kde sa môžete cítiť ako doma. Neustále pracujeme na inováciách a rozširovaní našej ponuky, aby sme vám priniesli to najlepšie, čo svet modelárstva ponúka. Spoločne objavujme nové horizonty a rozhýbme modelársky svet!